укр       рус
Авторов: 415, произведений: 43041, mp3: 334  
Архивные разделы: АВТОРЫ (Персоналии) |  Даты |  Украиноязычный текстовый архив |  Русскоязычный текстовый архив |  Золотой поэтический фонд |  Аудиоархив АП (укр+рус) |  Золотой аудиофонд АП |  Дискография АП |  Книги поэтов |  Клубы АП Украины |  Литобъединения Украины |  Лит. газета ресурса
поиск
вход для авторов       логин:
пароль:  
О ресурсе poezia.org |  Новости редколлегии ресурса |  Общий архив новостей |  Новым авторам |  Редколлегия, контакты |  Нужно |  Благодарности за помощь и сотрудничество
Познавательные и разнообразные полезные разделы: Аналитика жанра |  Интересные ссылки |  Конкурсы, литпремии |  Фестивали АП и поэзии |  Литературная периодика |  Книга гостей ресурса |  Наиболее интересные проекты |  Афиша концертов (выступлений) |  Иронические картинки |  Кнопки (баннеры) ресурса

ПОДРОБНЕЕ О ФЕСТИВАЛЕ

ПОЛОЖЕННЯ Фестивалю пісні “БЕСКИДИ-2008”
8-10 серпня 2008р.

1. Мета Фестивалю:
Фестиваль проводиться з метою популяризації авторської пісні й співаної поезії, виявлення і підтримки талановитих молодих виконавців, розвитку туризму в Карпатах. Фестиваль пропагує романтизм, пошук пригод, здоровий спосіб життя, зелений туризм, відвідання цікавих історичних місць, підкорення гірських вершин.

2. Організатори Фестивалю
Управління у справах сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації, Львівська міська громадська організація “Підкова”, Сколівська райдержадміністрація, Верхнє-Синьовиднненська селищна Рада. Загальне і творче керівництво проведенням Фестивалю здійснює Оргкомітет Фестивалю.

3. Термін й місце проведення Фестивалю та умови таборування
Фестиваль проводиться у польових умовах з 08 по 10 серпня 2008 року на “Княжій галявині”, що на злитті річок Стрий та Опір біля селища Верхнє Синьовидне Сколівського району Львівської області. Рухатися від залізничного вокзалу в сторону готелю “Соняшник”.
Біля місця проведення Фестивалю курсують маршрутки і міжміські автобуси від Стрия з боку Львова, Тернополя, Івано-Франківська та від Сколе з боку Мукачевого, Ужгорода. По дорозі проходять автобуси з Києва та інших міст України на Ужгород, і в зворотному напрямку. Електричками можна доїхати зі Львова, Стрия, Ужгорода до зупинки Верхнє Синьовидне.
Приїжджі реєструються в інформаційному центрі Фестивалю.
Проживання конкурсантів можливе в приватних оселях В.Синьовидного та сусідніх сіл (бажано попередньо забронювати місця), та в наметовому містечку Фестивалю. Для проживання в наметовому містечку треба мати намети, спальники, поліуретанові килимки, харчі на три дні та спорядження для приготування їжі в спеціально відведених місцях.

4. Умови конкурсу авторів та виконавців
Всіх хто має бажання брати участь у конкурсі повинні, заповнити “Анкету на участь в конкурсі” та надіслати електронною поштою до 31 липня 2008 року (включно) на адресу [email protected] Також з анкетою слід надіслати тексти 2-х пісень. Запрошення на фестиваль конкурсанту надійде до 2 серпня 2008р. по електронній пошті та телефону.
Конкурсанти, що надішлють анкети та тексти вчасно сплачують загальний реєстраційний внесок 20 грн. Конкурсанти що надішлють анкети після вказаних термінів, чи приїдуть з анкетою безпосередньо на Фестиваль сплачують внесок 50 грн.
На прослуховуванні конкурсанти співають дві пісні українською мовою, а журі відбирає учасників до конкурсного концерту.
Виступ на конкурсному концерті допускається лише на живо, без фонограми, з використанням таких музичних інструментів: акустична гітара, бандура, кобза. Використання фонограм та електронних інструментів не допускається.
Номінації Фестивалю:
а) автор-виконавець (конкурсант є автором слів і музики);
б) співана поезія (конкурсант є лише автором музики);
в) виконавець в жанрі авторська пісня і співана поезія (конкурсант не є автором текстів і музики);
г) колективне виконання: дуети, тріо, гурти (конкурсанти є авторами слів і музики, або лише музики).
Переможці нагороджуються дипломами та сувенірами, а також отримають право безкоштовно записати дві композиції на “ЕлітСтудія” (Львів). Після Фестивалю вийде компакт-диск переможців Фестивалю, який буде розповсюджено на концертах авторської пісні та на “Бескидах-2009” (тираж 1000 екз.).
Увага! Конкурсанти, що використовують тексти і музику інших авторів, мають мати можливість отримання дозволу на виконання текстів і музики у авторів. В іншому випадку, пісні переможців Фестивалю, що не матимуть угоди в авторами не зможуть бути включені до компакт-диска.
Система оцінювання
Оцінювання конкурсантів здійснюється за двома системами: олімпійською та Сократа.
Олімпійська система оцінювання ґрунтується на тому, що члени журі оцінюватимуть конкурсантів за 4-ох бальною шкалою: золото, срібло, бронза, кришталь. Переможцем стає конкурсант, що отримує найбільше золота, незалежно від кількості інших балів. При однаковій кількості золота, переможцем стає той хто отримав найбільше срібла і т.д.
Члени журі Фестивалю:
1.   Олександр Смик (голова журі Фестивалю);
2.   Наталка Криничанка (Художній керівник Фестивалю);
3.   Зеновій Филипчук (автор-виконавець);
4.   Роман Скиба (поет);
5.   Лілія Кобільник (автор-виконавець);
6.   Ігор Жук (автор-виконавець);
7.   Костянтин Ігнатчук (автор-виконавець).
Оцінювання за Сократом є дорадчим оцінюванням. Опитування проводиться серед конкурсантів, які оцінюють своїх колег, також використовуючи вищенаведений олімпійський принцип.

5. Програма фестивалю
П’ятниця, 8 серпня 2008р.
- 17:00 - заїзд і реєстрація гостей і учасників Фестивалю;
- 20:00 – урочисте ритуальне відкриття (запалення ватри та підняття прапору Фестивалю);
- музично-поетично-літературне театральне дійство, за участю гостей, бардів, поетів театралів;
- 22:00 - “Вільний мікрофон”.

Субота, 9 серпня 2008р.
- 11:00-17:00 – екскурсії (авто, пішо, кінні, вело) в урочище Бубнище (скелі Довбуша), наскельну фортецю “Тустань”, скельний монастир в Розгірче, підйом на гору Парашку (1263м), похід до Мертвого озера та водоспаду Кам’янка, екскурсія до Палацу Ґределя з парком та Церквою Святого Пантелеймона в Скольому, водоспад Гуркало, Княжі Скелі;
- 14:00 - конкурсний концерт молодих авторів-виконавців в 4-ох номінаціях;
- 12:00 – гостей фестивалю чекають арт-містечко, ковалі, гончарі, ляльки-мотанки, конкурс повітряних зміїв, спортивні змагання, купання в річках;
- 17:00 – поет Роман Скиба представляє “Літературне Бескиддя” за участю літераторів;
- 18:00 –концерт переможців конкурсу Бескидів 2008 року;
- 19:00 –ГАЛА-КОНЦЕРТ
- концерт Зеновія Филипчука;
- концерт Богдана Ляльки;
- концерт Лілії Кобільник;
- концерт Наталки Криничанки;
- концерт Олеся Дяка;
- концерт Зої Слободян;
- концерт Сергія Мороза;
- концерт Олександра Шевченка;
- концерт Едуарда Драча;
- концерт Олександра Смика;
- концерт Ігоря Жука;
- концерт Ольги Богомолець;
- 23:00 - концерт гурту “ТЕЛЕРІ”;
- 23:30 - концерт гурту “ВІЙ”;
- 00:30 - поетично-літературне театральне дійство на горі Городище, участь візьмуть поети зі Львова, Києва, Ужгорода, Рівного, Луганська, Хмельницького, Калінінграду, Мінська;
- 23:00 - “Вільний мікрофон”.

Неділя, 10 серпня 2008р.
- 10:00-14:00 - екскурсії (авто, пішо, кінні, вело) пам’ятками Сколівщини;
- 12:00 – робота арт-містечка, ковалів, гончарів, ляльки-мотанки, конкурс повітряних зміїв, спортивні змагання, купання в двох річках;
- 14:00 – майстер-класи відомих авторів виконавців;
- 22:00 - “Вільний мікрофон” на малій сцені Фестивалю;
- 22:00 - урочисте ритуальне закриття Фестивалю, опускання прапора, від’їзд гостей та учасників.

6. Заключні положення
Дане положення затверджено оргкомітетом Фестивалю.
З питань організації Фестивалю, участі у концертній програмі, умов проживання, проїзду та інше звертатися до директора Фестивалю Ігора Губіліта (т.р. +38-(032)-220-16-75, т.м. +38-(093)-46-88-777, [email protected]).
Якщо бажаєте виступити Спонсором чи Інформаційним спонсором Фестивалю, то просимо звертатися за вищевказаними контактами і Оргкомітет вишле Вам пропозиції до співпраці. Будемо безмежно вдячні всім пропозиціям, пожертвам, допомозі які зможуть зробити Фестиваль кращим.
Заявки на участь у Фестивалі, інформацію про приблизну кількість учасників, замовлення місць для проживання у приватних оселях просимо надати за вищенаведеними телефонами до 31 липня 2008 року.
Витрати на проїзд, проживання та харчування учасників несуть відряджальні організації, спонсори або самі учасники.

Це Положення є запрошенням на Фестиваль.
До зустрічі в горах Бескидах

Детальна інформація про Фестиваль на сайті: www.beskydy.com.ua

Концепция Николай Кротенко Программирование Tebenko.com |  IT Martynuk.com
2003-2022 © Poezia.ORG

«Поэзия и авторская песня Украины» — Интернет-ресурс для тех, кто испытывает внутреннюю потребность в собственном духовном совершенствовании